Bali
In 1999 en in 2013 ben ik een maand op Bali geweest om te tekenen en schilderen. Ik heb daar talloze schetsen gemaakt met pen en aquarel. Er zijn ook een paar olieverf schilderijen uit voortgekomen.
uit 1999 tot 2000
(klik op de afbeelding om het werk groter te bekijken)
stuur een bericht naar de kunstenaar

Strandceremonie op Bali
2000Op grond van schetsen die ik ter plekke had gemaakt heb ik later in Nederland dit schilderij gemaak van een strandceremonie waar ik bij was. Ik ging mee met een Balinese familie waarmee ik bevriend was geraakt. Zij zitten onder de witte parasol. Van deze ceremonie heb ik meerdere schilderijen gemaakt die verkocht zijn.

Portret van Balinees meisje
1999Dit beeldschone meisje poseerde voor mij in Bali in 1999. Ik zat in een huisje temidden van rijstvelden vlakbij Ubud. Zij poseerde maar één keer en ik kon het niet verder af maken. Toch vind ik het mooi zoals het is.